SEMİNERE KALAN SÜRE

0
GÜN
0
SAAT
0
DAKİKA
0
SANİYE

ÖNEMLİ TARİHLER

  • 8 Temmuz 2021 Seminer Başlangıç Tarihi
  • 8 Temmuz 2021 Seminer Başlangıç Tarihi

KAYIT


Delege Kayıt Ücreti 150 TL
  • Kayıt ücretine online seminer platformuna giriş, programına süresince gerçekleşecek canlı yayına erişim ve seminer materyalleri dahildir.
  • Kayıt ücreti %8 KDV hariçtir.

Nasıl kayıt olabilirsiniz?
1. Aşağıda yer alan Online Kayıt butonu üzerinden kayıt sayfasını açınız.
2. Sisteme ilk kez giriş yapıyorum seçeneğini işaretleyiniz ve açılan sayfa üzerinden katılımcı bilgilerinizi girerek sistem üye olunuz.
3. Sonraki basamakta kayıt kategorisi olarak Delege Kaydı seçeneği işaretleyiniz.
4. Ödeme basamağına geçiş yaptığınızda tercihinize göre kredi kartı veya banka havalesini seçiniz. Ödemeyi banka havalesi ile yapacaksanız seçiminizi takiben çıkan referans kodunu havale/EFT işleminizde açıklama bölümüne yazınız. Ödeme sayfasındaki işleminizi tamamlayabilmek için fatura bilgilerinizi doğru bir şekilde girdiğinizden emin olunuz.
5. Kayıt ödemenizi kredi kartı ile yaptıysanız işlemi tamamlamanızın hemen ardından ''Kayıt Onayı'' maili tarafınıza ulaşacak. Bu mail kayıt işlemlerinizin başarı bir şekilde tamamlandığı anlamına gelir. Ödeme için banka havalesini seçtiyseniz işleminizi özetleyen ''EFT/Havale Talebi'' mailini alacaksınız. Bu mail kayıt işleminizin tamamlandığı anlamına gelmez. Kaydınız delege kayıt ücretinizin ödenmesinin ardından onaylanacak ve bu işlem sonucunda tarafınıza ''Kayıt Onayı'' maili gönderilecektir.
6. Semineri canlı olarak takip edebileceğiniz online kongre platformu Valör TV giriş bilgileriniz ise, kayıt esnasında sisteme tanımlamış olduğunuz e-mail adresinize seminerden 3 gün önce gönderilecektir.


Banka Hesap Bilgileri
Hesap Sahibi: Valör Turizm ve Kongre Org. Tic. Ltd. Şti.
Banka: Garanti (062)
Şube: Balgat (1051)
TL Hesap No: 6298513
TL Iban No: TR60 0006 2001 0510 0006 2985 13